HAKKIMIZDA

25 yıllık tecrübe25 yılı aşan tecrübe

Hilal Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi A.Ş.

25 yılı aşan hastanecilik ,radyoloji merkezi ve diyaliz merkezi tecrübelerinin yanısıra 10 yılı aşkın süredir iş sağlığı alanında da hizmet veren yönetici ve çalışan kadromuz ile Hilal ortak sağlık ve güvenlik birimi a.ş. olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Hilal osgb profesyonel danışmanların , iş güvenliği ızmanlarının ve iş hekimliği konusunda deneyimli doçent,uzman ve pratisyen iş hekimlerinin biraraya gelmesi ile iş sağlığı ve güvenliği lanında ölçüm, analiz, risk analizi ve eğitim hizmetleri veren çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığınca sertifikalandırılmış bir kurumdur.

Hilal OSGB olarak, kurumların ihtiyaçlarına özel, eğitim ve hizmetlerimiz ile tek elden sunduğumuz çözümlerle başarılı bir işbirliği içinde olabilmeyi dileriz.

HAKKIMIZDA

25 yılı aşan hastanecilik ,radyoloji merkezi ve diyaliz merkezi tecrübelerinin yanısıra 10 yılı aşkın süredir iş sağlığı alanında da hizmet veren yönetici ve çalışan kadromuz ile Hilal ortak sağlık ve güvenlik birimi a.ş. olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz...

İLETİŞİM

Adres: Hamidiye Mh. Hamidiye Cd. No:1/A D:7 Çekmeköy / İSTANBUL

Telefon: 0 216 640 0 650

Faks: 0 216 640 0 645

Email: info@hilalisguvenligi.com

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.